Samantha Smith's Group - це сотні небайдужих людей, які допомагають українцям, вимушеним покинути свій дім через війну, вивчити англійську та інші мови. Мы всегда ищем новых волонтёров: как преподавателей,
так и координаторов.
Допомагати разом
Якщо ви викладач, ви зможете
Проводити розмовні клуби або воркшопи
Самостійно визначати навантаження
Вільно вибирати програму навчання і ділитися досвідом з колегами
Проводити групові заняття для наших студентів або стати викладачем на заміну
А якщо ви тільки починаєте викладати, це чудова можливість для старту та отримання досвіду у професії. Ми надамо вам системну підтримку, запросимо на відкриті уроки до досвідчених викладачів або запропонуємо попрацювати у тандемі з таким викладачем. Приєднуйтеся!
Якщо ви координатор, ви будете
Допомагати викладачам вирішувати організаційні питання і заповнювати розклад
Самостійно регулювати своє навантаження
Підшукати студентам нові групи, якщо обставини змінюватимуться
Координатор - суперважлива людина, це місток між вчителями та нашими студентами. Це чудова можливість допомагати, якщо ви самі не викладаєте іноземну мову
Об’єднувати студентів та викладачів - зв’язуватися з ними, підбирати разом зручний розклад, формувати групи
Будь ласка, зверніть увагу
Нашим вчителям необхідно знати іноземну мову на впевненому рівні (В2+) та бути готовим проводити заняття у групі від чотирьох осіб.

Для учнів початкових рівнів ми рекомендуємо проводити заняття двічі на тиждень тривалістю від 60 хвилин, для рівня В1 та вище - щонайменше один раз на тиждень тривалістю 90 хвилин.

Ми просимо наших вчителів бути на зв’язку хоча б один раз на день для вирішення організаційних питань із координатором і студентами.

Якщо ваш графік й можливості не дозволяють регулярно займатися з групою, ви можете проводити в нас розмовні клуби, бути вчителем на заміну або допомагати з методичною підтримкою. Вкажіть це, будь ласка, у коментарях до вашої заявки.
Викладач
Координатор
Якщо ви хочете стати координатором, вам необов’язково знати англійську або інші іноземні мови - головне вільний час та бажання допомагати.

Після того як ви надішлете заявку, ми зв’яжемося з вами й розкажемо, як усе влаштовано у Саманті і з чого почати. Ми просимо оперативно долучатися до справи - не пізніше, ніж через тиждень після інструктажу.

Координатору важливо бути на зв’язку й мати можливість відповідати вчителю, учням й іншим волонтерам руху протягом доби.

Ми очікуємо, що кожен координатор сформує й запустить щонайменше п'ять груп. Будет круто, якщо у вас вийде набрати більше груп.

Ми просимо усіх волонтерів розраховувати щонайменше на чотири місяці участі у проєкті - на час проходження групою одного навчального курсу.
Плюси волонтерити з нами
Зрозумілі алгоритми роботи, чіткі інструкції з набору груп та зручні бази
Міжнаціональне тепле ком'юніті вчителів і координаторів з різних країн
Наші волонтери отримують величезну кількість теплих слів і відгуків від студентів-українців!
Консультація та підтримка психолога
Можливість спробувати себе в різних організаторських ролях у великому русі
Підвищення кваліфікації за рахунок навчальних вебінарів, системи
co-teaching і відкритих уроків
Методична підтримка і всі необхідні матеріали
М'яке занурення у роботу і супровід на всіх стадіях процесу
1
2
3
4
5
6
7
Samantha Smith’s Group © 2023
samanthasmithsgroup@gmail.com