Впоратися з гуманітарною катастрофою, до якої призвела війна, не в наших силах, але найкраще, що можна робити в таких умовах, - почати допомагати.

Ми бачили, що потік біженців до Європи та інших країн величезний, і крім матеріальної та психологічної підтримки, їм необхідне впевнене знання англійської.

Так у березні почалася "Саманта": з двох вчителів і кількох українців,
які після лютого 2022 року опинилися в Ірландії.
Як рух виріс за 6 місяців?
На наш заклик допомагати відгукнулися сотні людей з усього світу. Ми виросли з двох до понад 500 волонтерів
За цей час ми запустили понад 300 груп і навчання інших європейських мов, розмовні клуби та воркшопи з CV і job interview
Ми налагодили чіткі внутрішні процеси і створюємо тепле ком'юніті, провели 10+ навчальних вебінарів для наших вчителів і координаторів і продовжуємо розвиватися
«Саманта» не єдина організація, що допомагає українцям з іноземними мовами, ми завжди раді співпраці з іншими волонтерськими організаціями та дякуємо за підтримку всім, хто про нас розповідає:
Чому Samantha Smith's Group?
Ми назвали рух на честь Саманти Сміт - школярки зі США, яка у віці 8 років написала Юрію Андропову листа з питанням про те, невже СРСР хоче захопити її країну і знищити весь світ.

Ця наївна віра людини в те, що війни просто не може, не повинно бути, виявилася дуже близькою нам.

У відповідь на лист Андропов запросив Саманту в СРСР. Влітку 1983 року дівчинка приїхала в СРСР, ставши одним із символів налагодження зв'язків між двома державами і кінця холодної війни.

Про Саманту докладно можна прочитати у Вікіпедії.
Французька, Німецька, Іспанська, Італійська та інші
ClosePopUp
Samantha Smith’s Group © 2023
samanthasmithsgroup@gmail.com